700 miljard video’s bekeken op YouTube in 2010

Deel deze blog

En die teller van 700 miljard bekeken filmpjes tikt door want 2010 is nog niet afgelopen.
Toch hadden ze bij YouTube het gevoel dat 700 miljard wel een mooi cijfer was om te communiceren en dat is het natuurlijk ook. Dit jaar werd ruim 13 miljoen uur aan video’s geüpload.

Onderdelen uit populaire televisieprogramma’s als #tvoh laten de YouTube machines ronken, rampen en belangrijke nieuwsgebeurtenissen drijven de groei.

Via het ANP werd het nieuws vanmorgen naar buiten geslingerd (Google voor de grap eens “700 miljard filmpjes”, echt lekker geland).

Contact?

Of wil je meer informatie?

Meer blogs

Uncategorized

Video Advertenties (tips)

Een videoadvertentie is simpel te maken. Maar hoe zorg je voor bereik bij je doelgroep? Het gaat niet alleen om weergegeven ads. Uiteindelijk draait het om conversie. In deze blog een aantal tips zodat je video niet voor niets wordt afgespeeld

Regel jij de popcorn?

Dan maken wij de video